5 روش ایمن و فوق سریع برای کاهش وزن

0
5 روش ایمن و فوق سریع برای کاهش وزن
5 روش ایمن و فوق سریع برای کاهش وزن

برای کاهش وزن روش های ایمن زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها بدون هیچگونه عارضه به نتیجه ی دلخواه دست یافت این در صورتی که متاسفانه برخی از افراد برای کاهش وزن خود به سراغ روش های پر خطر میروند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به معرفی ۵ روش ایمن و فوق سریع برای کاهش وزن بپردازیم.

۱. قهوه درمانی

قهوه به دلیل داشتن کافئین و آنتی اکسیدان های مختلف یکی از بهترین نوشیدنی ها و داروهای طبیعی برای کاهش سریع وزن به شمار میرود. نوشیدن یک فنجان قهوه در طول روز در کنار سایر روش ها کمک میکند تا بتوانید هر چه سریع تر از شر چربی های اضافه خلاص شوید.

۲. نوشیدن آب

متاسفانه بسیاری از افراد دارای اضافه وزن بالا در طول روز مقدار کمی آب می نوشند که همین باعث اختلال در سوخت و ساز بدن میشود. نوشیدن آب حداقل ۸ تا ده لیوان در طول شبانه روز کمک میکند تا نه تنها سوخت و ساز بدن افزایش پیدا کند بلکه اشتهای کاذب برای مصرف غذای بیشتر نیز کاهش یابد.

۳. کنترل کالری

کنترل کالری برای کاهش وزن امری ضروری به شمار میرود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم قبل از مصرف مواد غذایی به محاسبه ی کالری آن ها بپردازید. برای کنترل و محاسبه ی کالری مواد غذایی میتوانید از اپلیکیشن های موبایل که در این زمینه توسعه داده شده است استفاده نمایید.

۴. پیاده‌روی منظم

همانطور که میدانید یکی از دلایل اصلی اضافه وزن اشتهای کاذب می باشد. برای کاهش اشتهای کاذب، پیاده روی منظم روشی است که باید هر روز به آن بپردازید. نیم ساعت پیاده روی در روز باعث میشود تا علاوه بر سوزاندن کالری و کاهش اشتهای کاذب شاهد بهبود روحیه و انگیزه ی خود برای کاهش وزن باشید.

۵. صبحانه ی مقوی

حذف وعده های غذایی یکی از بدترین و مضر ترین کارهایی است که میتوان برای کاهش وزن انجام داد. متاسفانه بسیاری از افراد صبحانه های خود را حذف میکنند تا شاهد کاهش وزن خود باشند این در حالی است که مصرف صبحانه مقوی باعث افزایش سوخت و ساز بدن خواهد شد و به حذف چربی های اضافه کمک زیادی خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید