ذکر چند نکته

هرگونه استفاده از محتوای مجله پزشکی سیوطب، شامل محتواهای مکتوب، صوتی مثل پادکست‌ها و تصویری مانند عکس، اینفوگرافی و ویدئوها در وب‌سایت، مجله، روزنامه، کتاب یا در هر رسانه دیگری تنها در صورت دریافت اجازه رسمی از سایت سیوطب، ذکر نام و لینک مقاله به عنوان منبع محتوا بلامانع است.

دقت کنید لینکی که به عنوان منبع قرار داده می‌شود نباید nofollow باشد زیرا گوگل آن را Scraped content می‌شناسد. این اتفاق به ضرر سایتی خواهد بود که مطلب را بازنشر کرده است.

دلیل این امر آن است که بسیاری از وب‌سایت‌ها ترافیک خود را از طریق موتورهای جستجو نظیر گوگل به دست می‌آورند. اگر این موتورها مطلب شما را به عنوان محتوای مشکل‌دار بشناسند، جایگاه و ترافیک سایت خود را از دست خواهید داد.

تمامی حقوق مربوط به تولید محتواهای سیوطب برای این وب‌سایت محفوظ است و این مجموعه پیگیری و برخورد با استفاده‌کنندگان تجاری یا غیرتجاری از مطالب اختصاصی را حق خود می‌داند. در صورت استفاده از مطالب این وب‌سایت بدون ذکر منبع یا بروز هرگونه تخلف همچون سواستفاده از نام این مجموعه، مجله پزشکی سیوطب موضوع را از طریق مجاری قانونی پیگیری و با متخلفین برخورد خواهد کرد.

اگر بخواهید بخشی از یک مقاله سیوطب را استفاده کرده یا قسمتی از آن را بازنویسی کنید، باز هم نیاز است تا لینک مقاله اصلی در مجله پزشکی سیوطب به عنوان منبع قرار داده شود.