بیماری های مفصلی

تیلاکس پرو | تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس بر روی انواع کمر درد

تیلاکس پرو ( tellaxporo ) کمربند فراصوت است که تاثیر آن بر روی انواع کمر درد امروزه بر هیچ شخصی پوشیده نمی باشد.در ادامه این مقاله ابتدا به این سوال پاسخ میدهیم که تیلاکس پرو چیست و چگونه کار میکند؟ سپس عوارض کمربند فراصوت را بررسی میکنیم و در نهایت به قیمت این کمربند و نمایندگی های فروش آن میپردازیم. پس تا انتهای مقاله باما همراه باشید.

تفاوت تیلاکس پرو و کمبرند های طبی در درمان کمردرد - تیلاکس پرو - سیوطب

تیلاکس پرو چیست؟

تیلاکس پرو کمربندیست که با انرژی فراصوت فعالیت می کند، می تواند انواع درد ها و التهاب های ناحیه کمر از جمله تنگی کانال نخاع، گرفتگی عضلانی و مواردی از این قبیل را التیام ببخشد. از سوی دیگر باید بیان داشت که به کمک این کمربند می توان سرعت خون رسانی و گردش خون را در ناحیه کمر افزایش داد که این امر خود باعث بهبود بافت های آسیب دیده می شود.

برای اینکه بیشترین تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد را مشاهده نمایید، بهتر است تا شب ها قبل از خوابیدن حداقل 2 ساعت از آن استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: روش های درمان زانودرد

کمربند فراصوت چگونه کار میکند؟

تیلاکس پرو از امواج فراصوت در تکنولوژی ساخت خود استفاده می نمایند. امواج اولتراسوند قادر هستند تا التهاب ها و درد ها را به راحتی کنترل و کاهش دهند. عموما از تاثیرات این امواج برای تورم، کاهش درد های عضلانی، افزایش انعطاف بافت ها، افزایش گردش خون و ترمیم بافت ها استفاده می شود. به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که امواج فراصوت می توانند لرزش و ماساژ ریزی را به بافت ها منتقل نمایند که این مورد باعث افزایش خونرسانی می شود.

از تیلاکس پرو برای چه درد هایی می توان استفاده نمود؟

 در صورتی که هر یک از مشکلات زیر برای کمر شما رخ داد، شما می توانید از این کمربند استفاده کرده و به بهبود کامل خود امیدوار باشید:

 • درد های منقطع در بخش چپ یا راست کمر
 • گرفتگی های موضعی در ناحیه کمر
 • کمر درد هایی که به علت حرکت فیزیکی اشتباه یا ورزش کردن ایجاد می شوند
 • کمردرد های التهابی مزمن
 • کمر درد های ناشی از تصادف،
 • شکستگی مهره،
 • از بین رفتن استخوان کمر
 • درد های ناشی از اعصاب سیاتیک

یکی از سوالاتی که اکثر مصرف کنندگان در خصوص تاثیر این کمربند بر روی انواع کمر درد مطرح می نمایند، ضخامت لباس های زیر کمربند است. در این خصوص باید بیان نمود که ضخامت لباس اثری بر روی عملکرد و بازدهی دستگاه نداشته و با خیال راحت می توانید زیر کمربند از هر لباسی بهره ببرید.

بیشتر بخوانید: درمان کمردرد چیست؟ روش های معالجه درد کمر

تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد

نحوه تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد

قطعا شما نیز در طول زندگی خود گاها با دردهای عضلانی، مفصل و مواردی از این قبیل روبرو شده اید که دکتر برای بهبود از فیزیوتراپی استفاده نموده است. جالب است در نظر داشته باشید که در فیزیوتراپی از فرکانس های بسیار پایین برای از بین بردن تاثیرات درد استفاده می شود(بدون احتساب زمان رفت و آمد در ترافیک و معطلی برای نوبت و هزینه های آن).

با این توضیح می توان دریافت که این کمربند طبی فراصوت تیلاکس پرو تا چه میزان می توانند بر روی بهبود وضعیت عمومی بیماران تاثیر بگذارند و گرفتگی ها؛ تورم و درد را تسکین دهند. از جمله موارد دیگر مورد استفادهکمربند التراسونیک می توان به درمان:

 • –     درد ناحیه کمر
 • –     گرفتگی عضله
 • –     تورم مفاصل
 • –     درد های ناشی از خستگی
 • –     اسپاسم
 • –     درد های ناشی از دیسک
 • و مواردی از این قبیل اشاره نمود.

بهبود و یا رفع انواع کمردرد با کمربند فراصوت تیلاکس پرو

تصویر کمربند تیلاکس پرو

نقاط تحت تاثیر امواج فراصوت تیلاکس پرو

–    دیسک کمر:

امروزه عارضه دیسک کمر یکی از شایع ترین درد های کمری است که افراد با آن روبرو هستند. این مشکل عموما در بخش پایینی کمر رخ می دهد و با بالاتر رفتن سن بیشتر نمایش داده می شود. برای اینکه پزشکان بتوانند درد ناشی از خشک شدن دیسک ها را کاهش دهند از کمربندهای فراصوت مذکور استفاده می نمایند.

–    درد های سیاتیک:

یکی از تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد، درمان درد های سیاتیک است زیرا می تواند بافت های عصبی مجاور ستون فقرات را منعطف سازد. با آزادسازی این بافت طبیعتا درد کمتر شده و فرد به زندگی عادی خود باز خواهد گشت.

–    درد های مکانیکی کمر:

امواج این کمربند دارای بسامد بالایی بوده و به راحتی می توانند سلول های درد را تحریک نمایند. این تحریک و لرزش باعث ایجاد حفره هایی در بافت می شود که گرما تولید کرده و گردش خون را افزایش می دهد. از سوی دیگر می تواند چسبندگی بافتی را کاهش داده و از التهاب ها نیز جلوگیری نماید.

چرا استفاده از کمربند های فراصوت پرو توصیه می شود؟

با توجه به بررسی های صورت گرفته هیچ ضرر و عیبی در خصوص این روش گزارش نشده است اما در مقابل مزایای زیر برای آن بیان شده است:

–     بیماران به کمک این روش نیاز به جراحی نخواهند داشت

–     این روش دردی به بیمار تحمیل نمی کند.

–     کمربند مذکور هیچگونه اشعه خطرناکی وارد نمی نماید. به عبارت دیگر اشعه صوتی با بسامد بالا ضرری برای بدن نخواهد داشت.

–     امواج این کمربند بر روی کلاژن سازی و ترمیم بافت های آسیب دیده تاثیر مستقیم دارند.

نحوه استفاده از کمربند تیلاکس پرو :

تمام افراد در منزل می توانند از این کمربند ها برای مناطق آسیب دیده یا نواحی که در آن احساس درد می کنند، بهره ببرند. عموما پیشنهاد می شود که در هر 24 ساعت به مدت 2 ساعت از مزایای این کمربند بهره ببرند تا التهاب اولیه از بین روند. استفاده از کمربند مذکور محدودیت سنی نداشته و در هر رده سنی می توان از آن بهره برد.همواره باید در نظر داشت که این کمربند از امواج صوت که در سونوگرافی ها نیز استفاده می شود؛ بهره می برد لذا دارای سابقه ایمنی می باشد.

قیمت کمربند تیلاکس پرو چند است؟

وقتی صحبت از قیمت می شود، ممکن است به نسبت قیمت کمربندهای طبی این موارد دارای هزینه بیشتری باشند، اما باید توجه داشته باشید که کمربند فراصوت اثرات طولانی مدت داشته و از هزینه های جراحی جلوگیری میکند. البته در نظر داشته باشید که شما این کمربند را تنها یکبار میکنید سپس از آن بارها استفاده خواهید کرد. اما در روش های جایگزین همچون فیزیوتراپی فرد لازم است تا برای هر جلسه هزینه جداگانه ای را پرداخت نماید.

نتیجه گیری :

 تیلاکس پرو برای درمان درد کمر بدون جراحی بهترین گزینه موجود درحال حاضر میباشد و توصیه ما به افرادی که از کمردرد رنج میبرند این است که اگر تمام راه ها را امتحان کرده اید و به نتیجه نرسیده اید قبل از عمل جراحی حتما این کمربند را امتحان کنید. در این مقاله به این سوالل که تیلاکس پرو چیست پاسخ دادیم. سپس به بررسی نحوه کار کمربند فراصوت پرداختیم و در نهایت روش استفاده و قیمت این کمربندفراصوت را دیدیم. در ویدئوی زیر اطلاعاتی در مورد کمربند فراصوت ارائه شده است که توصیه میکنیم حتما مشاهده نمایید.

سوالات متداول

 

 

 

 

85 دیدگاه

 1. من از وقتی از کمربند تیلاکس پرو استفاده میکنم خیلی دردم کم شده. متاسفانه شنیدم یکسری افراد سودجو دارن کمربندای طبی بی کیفیت داخل کشور تولید میکنن و در ناصر خسرو تهران به اسم کمربند طبی فراصوت اصل میفروشن که اصلا نباید از اونا خرید کنید. کمربندای اصلی رو فقط از طریق شرکت اصلی تهیه کنید. التماس دعا

  1. نمی دونم چرا هیچ فیلمی یا عکسی از نحوه استفاده از کمربند در اپارات یا یو تیوب نیست و در فروشگاهی مانند دیجی کالا نیومده

  2. سلام مرسی که به فکر هستید ، اگه مقدوره شماره فروشنده اصلی رو به من بدید متشکرم

 2. کمردرد امان از زندگی من بریده بود یکی از دوستانم که مشکل کمردرد داشت کمربند تیلاکس پرو رو تهیه کرده بود استفاده می کرد و به من پیشنهاد خرید این کمربندو داد، من تهیه کردم و بعد از مدتی مشکل درد کمرم کمتر شد راحت بگم از درد کمر خلاص شدم. الان به بچه هام بیرون میرم، بازار خرید همه جا پا به پاشون می رم.

  1. سلام شما چجوری تهیه کردین من سه روزه پیامک زدم و عجله دارم برای خرید ولی تماس نگرفتن

    1. سلام
     از کجا میشه این محصول رو تهیه کرد
     منظورم فروشگاه حضوری و بررسی از نزدیک و خرید حضوری هست

  1. باسلام
   در داخل جعبه ایی که ارسال میشه توضیحات کامل رو داده من که حدود یک ماهه خریدم درد کمرم کلا قطع شد

 3. نظرات درباره کمربند تیلاکس پرو را خواندم. میخواهم تهیه کنم و استفاده کنم امید است با استفاده از آن دردم تسکین یابد

  1. نمایندگی کمربند تبلاکس پرو توی تهران کجاست؟ این کمربند چقدر گارانتی داره ؟ عوارض کمربند تیلاکس پرو چیه؟ دوستان لطفا جواب منو بدید . شنیدم بعضیا با فروش تیلاکس پرو تقلبی دارن کلاهبرداری میکنن از کجا بفهمم تیلاکس پرو اصلی با تقلبی چه فرقی دارن؟

 4. تیلاکس پرو چیست؟ اگر کسی تجربه دارد بمن بگوید بخرم یا نخرم. من تنگی کانال نخاعی دارم و درد دارم آیا استفاده از این کمربند میتواند درد مرا کاهش بدهد یا این هم مانند پماد ها و قرص هایی که تا امروز استفاده کرده ام بی تاثیر است؟ من هشتاد سال دارم و در طول این چند سال هرروشی را برای تسکین کمردردم انجام داده ام. جوانان لطفا قدر جوانی خود را بدانید و بارهای سنگین بلند نکتید. ورزش های سنگین نکنید . هنگام رانندگی پشتتان عرق کرده است خود را به سرما ندهید. یاعلی

 5. سلام من از اول خرداد دارم استفاده میکنم واقعا راضیم خیلی درد کمرم کم شده، اصلا صبحها نمیتونستم خم و راست بشم ولی الان خدا رو شکر خیلی بهترم احساس میکنم ستون فقراتم روغن کاری شده. قبلا رفتم دکتر گفت آرتروز داری و باید باهاش کنار بیای فقط برام مسکن نوشت و اصلا فایده نداشت ولی این کمربند خیلی موثر بود و انشاالله میخوام زانو بندشم برا مادرم تهیه کنم

 6. من کمر درد شدیدی داشتم و مخصوصا صبحها بیچاره بودم نمیتونستم خم و راست بشم، رفتم دکتر گفتن آرتروز داری و فقط مسکن دادن و اصلا تاثیری نداشت، تو اینترنت سرچ کردم و مطالبی راجع به کمر بند تیلاکس پرو نوشته بودن که راضی بودن منم سفارش دادم خیلی زود برام ارسال کردن و هزینه شو در منزل گرفتن از اول خرداد استفاده کردم خیلی خیلی بهتر شدم انگار ستون فقراتم روغن کاری شده ،دردم واقعا کم شده و مشکلات قبل رو ندارم.

 7. سلام میشه بهم بگین چطور از این کمربند استفاده کنم موقع استراحت به صورت دراز کشیده از کمربند استفاده کنم یا به صورت نشسته؟

 8. سلام
  یک مسلمان اینجا نیست بگه اصلش را از کجا خریده؟
  توروخدا یک نفر که خریده لطف کنه و آدرس فروشگاهشو بده.من مهره های خانمم مشکل داره.همش از درد چشماش اشک آلود است.بخدا نیاز دارم به این کمربند.شما را بخدا هرکس خریده یک کلمه بگه از کجا اصلش را خریده.

 9. نمایندگی کمربند تیلاکس پرو توی تهران کجاست؟ لطفا جواب منو بدید ؟ شنیدم بعضیا با فروش تیلاکس پرو تقلبی دارن کلاهبرداری میکنن از کجا بفهمم تیلاکس پرو اصلی با تقلبی چه فرقی دارن؟

  1. سلام خریدار کمربند فراصوت تیلاکس پرو مجهز به تکنولوژی امواج فرانسوی هستم

 10. سلام.بنده هم گرفتار دردکشیدگی عضله کمر هستم وبه محض اینکه بارسنگینی رابلندمیکنم یایه حرکت بدنی پرشتاب وغلط و…انجام میدم،دردم شروع میشه وحداقل یک هفته بایدبه شکل خمیده راه برم واستراحت کامل داشته باشم والبته از داروهای شل کننده عضلات وامثالهم استفاده کنم تا کم کم ازدردرهایی یابم اما بامرور اینترنت به این کمربندرسیدم وبااعتماد به مطالبی که استفاده کنندگان مطرح کرده اندو توضیحات پزشک،تصمیم به خریدآن گرفتم وامیدوارم درهفته های آینده خبر ازبین رفتن دردهایم رادرهمین صفحه به دیگر عزیزان بدهم.امابرخی سوال کردن که ازکجابایدتهیه کنن وقیمت چنده.جهت راهنمایی:برای مشاوره وخریدبایدعدد2رابه شماره 10000739پیامک کنیدوقیمت هم یک ملیون ودویست وهفتاد هزارتومان است.

 11. من دوهفته هست استفاده می کنم بد نیست ولی به نسبت اجزاش گرونه ولی اصل و تقلبیشو نمیدونم چجوری باید تشخیص بدیم

 12. آیا این کمربند برای بیماری های روماتیسمی هم جواب میده ؟ کی تجربه داشته ؟

  1. بهتون پیشنهاد میکنیم قبل از استفاده از هر کمربندی از پزشکتون مشورت بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا