بیماری های مفصلی

دلکوویو چگونه ما را از شر میگرن راحت کرده و کیفیت خوابمان را بهتر می‌کند؟

فهرست محتوا نمایش

دلکوویو ( Delkowave ) از فناوری استفاده می کند که سبب شده به عنوان یکی از راه های اثر گذار در مقابله با انواع سردردها مثل سردرد های میگرنی که معمولا توسط امواج الکترومغناطیسی و دیگر امواج حاضر در محیط زندگی شدت می گیرند شناخته شود. در این مقاله سعی داریم شما را با سردردهای میگرنی و موضعی و آسیب امواج بر آنها و همچنین دلکویوو و کاربرد آن و مکانیسم سرکوب امواج آشنا کنیم.

دلکوویو می تواند درمانی بر سرددردهای مزمن باشد؟میگرن یک بیماری شایع در سراسر جهان است و افراد را از هر سن، نژاد و مناطق جغرافیایی درگیر می کند.

بیشتر بخوانید: روش های درمان زانودرد

میگرن یک بیماری اختلال عصبی مرکزی می باشد که 39 میلیون مرد، زن و کودک در ایالات متحده و 1 میلیارد نفر در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار داده است و همچنین می تواند ناشی از بی نظمی در سیستم عروق خونی مغز، استعداد ژنتیکی و ناهنجاری های مواد شیمیایی مغز و مسیرهای عصبی باشد.

 در ایران 10 میلیون نفر میگرن دارن که نزدیک به دو میلیون نفر میگرن فعال و 8 میلیون میگرن غیر فعال دارند.

میگرن چیست و چگونه مغز را درگیر میکند؟

در واقع مغز دردی احساس نمی کند، بنابراین سردردها در رگ های خونی، عصبی و ماهیچه هایی رخ می دهد که سر و گردن فرد را می پوشاند.

آنچه در واقع در هنگام میگرن اتفاق می افتد این است که مغز واکنش زیادی به محرکاتی ایجاد می کند که سیستم الکتریکی آن را درگیر می کند.

این فعالیت الکتریکی جریان خون به مغز را تغییر می دهد و به نوبه خود اعصاب آن تحت تأثیر قرار می گیرد و درد ایجاد می شود.

علیرغم درد ضربان دار یا احساس ضربان قلب که معمولاً در یک طرف سر احساس می شود، حالت تهوع، استفراغ و حساسیت شدید به نور و صدا را می توان از دیگر علائم آن نیز دانست.

حالت تهوع به میزان کم هورمون  سروتونین مرتبط است و وقتی کسی سطح سروتونین کمی در مغز دارد که نتیجه ی آن تورم رگهای خونی است و در این حالت میگرن شروع می شود.

بیشتر بخوانید: روش های درمان میگرن

دلکوویو

دلکوویو

چه عواملی میگرن را تشدید میکند؟ تاثیر دلکوویو بر میگرن

امروزه، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و انواع مختلف دستگاه ها با فرکانس ها و طول موج های مختلف، وجود امواجی که هر روز در اطراف ما بیشتر و بیشتر می شوند به یک واقعیت بدیهی تبدیل می شود.

 WiFi ، تلفن همراه و کامپیوتر چندین دستگاه هستند که ما روزانه در معرض امواج آنها هستیم، به عنوان مثال ، سیگنال های رادیویی ساطع شده توسط روترهای WiFi در همان محدوده فرکانسی است که در مایکروویو استفاده می شود،

مغز ما دائماً این امواج را از اطراف دریافت می کند. هر یک از امواج مغزی عملکرد خاص خود را دارد. برخی از امواج  مغرمسئول ایجاد حس خواب هستند. استراحت یا کمی خوابیدن ممکن است اولین چیزی باشد که به عنوان نوعی درمان برای شخصی که می خواهد راه حلی برای میگرن خود به کار گیرد، پیشنهاد می شود.

خواب راحت با دلکوویو

 خواب و میگرن با یکدیگر تعامل دارند. با توجه به این واقعیت که مغز ما از محیط خود امواج دریافت می کند، آنچه تا حد زیادی اهمیت دارد کیفیت خواب است. آخرین نوآوری های دلکوویو محصولات بسیار پیشرفته ای هستند که برای درمان میگرن و سردرد، هرگونه موجی را که بر سیستم عصبی شما تأثیر می گذارد دفع می کنند و مانع خواب زدگی و افزایش عمق خواب میشود .

 سیستم ایمنی بدن پس از مدتی با استفاده از داروهای خانگی در برابر آن مقاوم خواهد شد و یا این داروها عوارض مربوط به خود را دارند در نتیجه شما باید درمان را تغییر دهید، اما با دلکوویو چنین مشکلی پیش نخواهد آمد.

غذاهای محرک میگرن

حتی غذاهایی که مصرف می کنیم می توانند عامل محرک در نظر گرفته شوند. کسانی که میگرن دارند باید از مصرف غذاهایی مانند شکلات، قهوه، الکل (به ویژه شراب قرمز و آبجو)، شیرین کننده های مصنوعی، پنیر کهنه و ماهی دودی خودداری کنند. میگرن معمولا بین 4 تا 72 ساعت طول می کشد. نوع دیگری از این بیماری میگرنیوزوس نام دارد که جدی تر از میگرن معمولی است زیرا برخی از علائم مداوم مانند استفراغ ممکن است منجر به کم آبی بدن شود.

اگر به طور مداوم در اطراف خود در معرض امواج مختلف هستید، باید بدانید که امواج تلفن همراه که دارای اثر حرارتی هستند نیز می توانند تا عمق سه سانتی متر مغز نفوذ کنند. مغز دارای برخی از امواج خاص خود است مانند امواج آلفا که با محیط اطراف خود تعامل دارند بنابراین ممکن است منجر به برخی از اختلالات در مغز ما شود.

 به افرادی که برای از بین بردن سردرد و میگرن دست و پنجه نرم می کنند توصیه می شود تلفن همراه خود را خاموش یا در حالت پرواز قرار دهند در حالی که از آنها استفاده نمی کنند اما انجام چنین کاری برای همیشه ممکن نیست. بنابراین چگونه می توانیم تأثیر امواج الکترومغناطیسی را به حداقل برسانیم و مغز را در حالت آرامش خالص قرار دهیم؟ 

بیشتر بخوانید:درمان سردرد با روش‌های معالجه فوری دارویی و خانگی

دلکوویو چگونه به تسکین سردرد کمک میکند؟

دلکوویو شما را قادر می سازد تا از دریافت امواج مضر توسط مغز خود جلوگیری کرده و یک خواب عمیق و راحت داشته باشید و تا زمانی که تمایل دارید استراحت کنید.

میگرن یک بیماری بسیار شایع است که بسیاری از مردان و زنان در سراسر جهان آن را تجربه میکنند و نباید با سایر سردرد های معمولی اشتباه شود، تفاوت آن با سر دردهای معمولی که میگرن بیشتر در یک طرف سر تأثیر می گذارد و منجر به درد شدید و ضربان دار می شود. برخی از عوامل محرک احتمالی میگرن مانند بی خوابی، استرس، غذا، الکل، نور و صدا، هوا و هورمون های زنانه باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم مقاله تفاوت سردرد و میگرن را مطالعه نمایید.

این بیماری می تواند به سن نیز مرتبط باشد زیرا بیشتر در گروه سنی 30 تا 40 سال دیده می شود. مطالعات نشان می دهد که با ورود به دهه 50 و 60 ما بهبود می یابد، اگر حمله های میگرنی بیش از 72 ساعت طول بکشد، باید با یک دکتر مشورت کنید.

در سال 2018، تحقیقات نشان داد که بیش از 15٪ از بزرگسالان در ایالات متحده در سه ماه گذشته تجربه حمله میگرنی داشته اند. چندین سال است که ما با ممنوعیت و محدودیت استفاده از تلفن های همراه در هواپیماها و بخشهای ویژه بیمارستانها برای انواج الکترومغناطیسی انها روبرو هستیم. مغز انسان دارای انواع خاصی از امواج است که در تعامل با امواج محیطی است. به عنوان مثال، قشر مغز کسانی که از تلفن همراه استفاده می کنند به شدت تحت تأثیر سیگنال های ارسال شده توسط آنتن آن قرار دارد. به گروهی از امواج در مغز هر فرد امواج آلفا گفته می شود که حس خواب را در ما ایجاد می کند. دلکوویو دارای یک سیستم کاملاً هوشمند شامل فناوری بسیار بالا است. استفاده از دلکوویو به مدت تقریبی 20 روز منجر به آرامش اعصاب می شود و بنابراین میگرن و سایر انواع سردرد ها را درمان می کند. پیش از این هیچ محصول جایگزینی برای دلکوویو وجود نداشت و بیشترین راه مقابله با میگرن و سردرد مسکن بود.

امواج الکترومغناطیس چه خطراتی برای بدن دارند؟

برای تعریف ساده موج به زبان ساده میتوان گفت که موج  از لایه هاي انرژي میباشد که در مسیر مستقیم حرکت میکند.

 موج ها در این لایه های از انرژي به صورت متغیر قرار داردند که از حداقل انرژی (اصطلاحاً دره موج) به حداکثر (اصطلاحاً قله موج) میرسد  و با این نوسان قدرت انتقال پیدا میکنند و پشت سر هم سطح انرژی انها به صورت تناوبی تغییر میکنند

به فاصله میان دو قله موج، “طول موج” گفته میشود و به طی کردن یک طول موج در واحد زمان معیین فرکانس موج گفته میشود که نشان دهنده قدرت موج میباشد

تفاوت رنگ های مختلفی که دیده می شود، در طول موج آنهاست . امروزه انسان در محاصره ده ها وسیله مولد امواج مغناطیسی قرار دارد که مراجع علمی  تخمین می زنند که امروزه انسان ها  200 میلیون بار بیشتر از دوران قبل  از صنعتی شدن تشعشعات الکترومغناطیسی را تجربه می کند.تمام وسایل ارتباطی بی سیم اعم از تلفن همراه ، تلفن بیسیم VHF ، مایکروویو، بلوتوث ، حتی گیرنده هاي رادیوئی و تلویزیونی و نیز اسباب بازیهاي کنترلی بچه ها و . . . براي ایجاد ارتباط با آنتن مرکزي خود امواج الکترو مغناطیسی تولید می کنند بنابراین علاوه بر امواج ساطع شده از تلفن هاي همراه و بیسیم هاي گوناگون مورد استفاده  باید به ایستگاه ها و آنتن هاي مرکزي و تمام دکل های مخابراطی  آنها نیز بعنوان مراکز پر قدرت هم توجه داشت .

اغلب اندازه گیري هایی که از فواصل متفاوت آنتن های زمینی انجام شده است نشان می دهد که قدرت موج و شدت فرکانس ارتباط مستقیم با سلامت افراد و محیط زیست دارند و بنا به اینکه چه قدرت و چه فرکانسی و طی چه مدت و در چه زمانی به بدن برخورد میکند آثار متفاوتی می تواند داشته باشد.

دلکوویو - پد دفع امواج

دلکوویو

انواع امواج الکترومغناطیسی

پرتوهاي یونیزان پرتوهاي داراي انرژي زیاد است که در برخورد با بدن انسان باعث شکستن پیوندهاي شیمیایی بافت ها می شود ویا تغییرات ژنیتکی در دی.ان.ای افراد ایجاد میکند که ممکن هست به نسل های بعدی انسان هم اسیب بزند   و گاه می تواند عوارض بسیار شدیدي در پی داشته باشد. این پرتوها عبارت است از پرتوهایی که ازتجهیزات پزشکی مانند رادیوگرافی، رادیولوژي، ماموگرافی، MRI ،سی تی اسکن انتشار می یابد و همچنین پرتوهایی که از منابع طبیعی تشعشع پیدا می کند مثل پرتوهاي X ،گاما، ماوراء بنفش  که از خورشید ساطع میشود و مادون قرمز که از کیهان به زمین می رسد

تمام پرتوهای یونیزان دارای منبع یا چشمه ساطع کننده اشعه می باشد.

این اشعه ها همچنین به صورت غیرمستقیم هم سلامت انسان را تحت تاثیر قرار می دهد زیرا وقتی در هوا منتشر می شود، می تواند باعث یونیزاسیون ملکول هاي هوا شود که این ملکول هاي یونیزه بر بدن انسان  ویا جانوران که ممکن است در چرخه غذایی انسان قرار بگیرد  تاثیر نامطلوبی می گذارد که برای مثال شهر رامسر در ترشح رادون از منابع زیرزمینی  که امواج الکترومغناطیسی با خاصیت یونیزه کردن دارد در جهام بعد از برزیل رتبه دوم را دارا میباشد

پرتوهاي غیریونیزان دربرگیرنده پرتوهاي ناشی از تجهیزات مخابراتی، تلفن هاي همراه، BTS ها، سیستم هاي ضدعفونی کننده با اشعه ماوراء بنفش، منابع مولد لیزر، مایکرو ویوهاي مخابراتی، اجاق هاي مایکرو ویو، پرتوهاي مادون قرمز و همچنین پرتوهاي ناشی از وسایل برقی خانگی مانند سشوار، جاروبرقی و لباسشویی می باشد، باید توجه داشت تمام وسایل برقی خاموش تا زمانی که دو شاخه آن ها به پریز متصل است، از خود امواج الکتریکی ساطع می کنند ولی وقتی روشن می شود علاوه بر امواج الکتریکی، امواج الکترومغناطیسی نیز منتشر می کند. چنانچه این وسایل داراي الکتروموتور باشد که به صورت سیم پیج میباشد ، امواج الکترومغناطیسی آن ها بسیار زیاد است که متاسفانه خواسته و یا ناخواسته همه انسان ها امروزی با انها در ارتباط هستیم و عامل بیماری EHS  (حساسیت الکترومغناطیسی ) نیز میباشد.

میدان مغناطیسی در وسایل برقی

بسیاري از وسایل منزل مانند سشوار و ماشین لباسشویی امواج الکترومغناطیسی مضری از خود ساطع می کند که شدت آن می تواند حتی از شدت امواج الکترومغناطیسی منتشر شده در زیر دکل هاي برق فشار قوي بیشتر باشد. متاسفانه در ایران فرهنگ حفاظت در برابر پرتوها و اشعه ها نهادینه نشده است حتی سیمی که از زیر سطح دیوار عبور کرده، داراي تابش هاي الکترومغناطیسی است؛ بنابراین زمانی که به دیوار تکیه می دهید در میدان تابش آن قرار می گیرید. زمانی که یک وسیله برقی خاموش ولی دو شاخه آن به پریز برق است، داراي میدان الکتریکی می باشد ولی به محض روشن شدن ، میدان مغناطیسی نیز در اطراف آن ایجاد می شود.

هرچه ولتاژ یک وسیله بیشتر باشد، میدان مغناطیسی آن شدیدتر است. شاید بسیاري از ما در مورد امواج خطرناك منتشر شده از دکل هاي فشار برق قوي مطالبی شنیده باشیم اما آیا می دانستید که طبق نتایج تحقیقات علمی، میدان مغناطیسی یک سشوار روشن چندین برابر میدان مغناطیسی ایجاد شده در زیر یک دکل برق است؛ میدان مغناطیسی ناشی از ماشین لباسشویی نیز به همین گونه است بنابراین توصیه می شود هرگز کودك خود را در نزدیکی ماشین لباسشویی روشن نخوابانید.

میدان مغناطیسی وسایل منزل چه تاثیری برروی بدن دارد؟

میدان مغناطیسی باعث گرم شدن بافتهاي بدن می شود، هرچه بافت داراي رگ و جریان خون کمتري باشد، میزان افزایش دماي آن بیشتر است. به عنوان مثال چشم داراي رگ هاي خونی بسیار کمی است و به همین دلیل گاه دیده شده که قرار گرفتن در معرض پرتوهاي الکترومغناطیسی شدید، مایع درون چشم را به جوش آورده است. بنابراین باید با دقت کافی از این وسایل استفاده کرد.

امواج الکترومغناطیس براي انتشار خود به محیط مادي نیاز ندارند و در خلا نیز منتشر میشوند. امواج رادیو و تلویزیون، امواج فرابنفش، امواج نوري، امواج مایکروویو، اشعه هاي گاما، ایکس و نور از جمله امواج الکترومغناطیسی هستند. تشعشعات فرکانس رادیویی و مایکروویو از آن جهت غیر یونیزه است که میزان انرژيوابسته آن به حد کافی بالا نیست تا اتم ها و مولکول ها را یونیزه کند

مرکز فرستنده HF : با توجه به توان ارسالی بالاي این دستگاه که حدوداً یک کیلو وات می باشد قرار گرفتن آن در یک محیط محصور یک هکتاري باعث می شود تا ضرر آن به محیط و افراد به حداقل برسد . دکل HF از سطح زمین آنتن می باشد و ایستادن در کنار آن مخاطره انگیز است. مرکز خمینی رادیو که آنتنهاي تجهیزات فرستنده آن روي دکل 50 متري در فواصل مختلف نصب می باشد که با توجه به اصول قرار گرفتن آنتنهاي بیسیم با توان بالا در قسمت بالاتر دکل ضرر آن به سلامت افراد مشغول بکار در آن محل به حداقل می رسد.

برج کنترل

با توجه به ساختمان بلند این مرکز و نصب دکل 15 متري برروي ساختمان تشعشعات آنتن تجهزات نصب شده در این مرکز برروي دکل کمترین ضرر را براي سلامتی افراد در بر خواهد داشت. مراکز فرستنده هاي موبایل : در بندر امام دو مرکز فرستنده موبایل داخلی و سه مرکز فرستنده موبایل شهري موجود میباشد که آنتنهاي آن همگی برروي دکلهاي 50 متري در بالاترین ارتفاع نصب گردیده است تا ضرري براي سلامتی افراد نداشته باشد. آموزش افراد بهره بردار مـراکز مخابراتی بنـدر به چگونگـی استفاده از دستـگاه ها و تجهیزات با نسبتهاي ارسال و دریافت و نیز استفاده از جملات کوتاه و . . . ضـروري به نـظر می رسد.درمحیط خانه وسائل الکترونیکی خطرناکی وجود دارند که آدمی گاهاً با آن ها سرو کار دارد مانند:

 • کنترل تلویزیون
 • چراغ قوه هاي لیزري
 • فرمایکروویو
 • لامپ هاي تصویرتلویزیون
 • گوشی هاي همراه

سطح قدرت خروجی تلفن های همراه نبایستی بیشتراز 100میلی وات باشد و چنانچه کمترهم باشد بهتر است. در فنلاند گوشی هاي همراه با توان تشعشعی 100میلی وات استاندارد نبوده و اجازه فعالیت به آن ها داده نمیشود .گوشی همراه بهتراست توان خروجی آن 50میلی وات باشد.

دلکوویو - میگرن

دلکوویو

اثرات مضر امواج موبایل بر بدن انسان و تاثیر دلکوویو بر آن

ایجاد انواع بیماریهاي چشمی: اثر امواج الکترو مغناطیسی روي بسیاري از قسمتهاي بدن از جمله چشم مانند سفیده تخم مرغ در مقابل گرماست که سفت می شود و ناراحتی آب مروارید را بدنبال دارد. اختلال در متابولیسم بدن: اختلال در متابولیسم ( سوخت و ساز ) سلولهاي بدن موجب عدم دفع کامل سموم داخلی سلولها میشود. بخاطر اینکه تاثیر زیاد امواج بر روي غشاي سلولهاي وابسته به دستگاه گردش خون و سیستم عصبی آسیب می رساند و این سلولها نمی توانند فعالیت طبیعی خود را انجام دهند . بطوریکه در طولانی مدت این امواج می توانند باعث از کار افتادن کامل عضو مربوط شوند.

 • آسیب رساندن به دستگاه تولید مثل
 • ضعیف شدن سیستم دفاعی بدن
 • ایجاد تومورهاي مغزي
 • افزایش فشار خون و اختلال در کار کرد غده تیروئید و افزایش دماي بدن.

به منظور کاهش اثرات نامطلوب تشعشعات موبایل عمل به توصیه هاي زیر میتواند مفید باشد.

زمانی که سیگنال دریافتی ضعیف است، حتی المقدور از تلفن همراه، استفاده نشود، زیرا تلفن همراه در این مواقع با افزایش نسبی انرژي پاسخ میدهد.استفاده محدود از تلفن همراه و به مدت کوتاه استفاده از هندزفري ایستگاههاي مرکزي نباید نزدیک به ساختمانهاي اداري باشد یا پرتو تشعشع یافته آنها به سمت ساختمان باشد.

تابش 01 0 /وات برسانتی مترمربع براي انسان بسیار خطرناك بوده و می تواند اثرات سوئی را در برداشته باشد. دریائی با توان 20وات در فاصله 1متري بمدت VHFاین مقدار تابش را آدمی می تواند ازیک فرستنده گیرنده یکساعت دریافت نماید واثرات به شرح زیر است : 

 • سرگیجه و تهوع

 • عدم کنترل ادرار

 • حرکات غیر متعارف

 • ضعف عمومی

 • دوران کمون و نهفتگی

اگر شما همین لحظه دچار سرما خوردگی بشوید 24ساعت یا 48ساعت بعد عوارض آن پدیدار می شود. دوران کمون 48ساعت براي سرماخوردگی است .دوران کمون براي ضایعات ناشی از در معرض قرار گرفتن ممکن است ازیک ثانیه تا هزار سال باشد و حتی در نسل های بعدی باشد پرتوهای بسیار قوي در حدود 100کیلووات می تواند آدمی را درعرض 1ثانیه و کمتر از پاي درآورد . پرتوهای کمتر مثلاً 100وات می تواند انسان را بعداز گذشت 6ماه دچار ناخوشی های متعددی سازد.

بستگی به مقدار دزجذبی آدمی کمون و خود بیماری تعریف میشود. چنانچه شخصی به مقدار 4/8 رنتگن (واحد دز جذبی) تشعشع جذب نماید بیمار سرپائی گفته میشود و می توان با تجویز دارو شخص را درمان کرد. بیشتراز 4/8 رنتگن بایستی شخص بستري کرد. چنانچه شخصی 100رنتگن جذب نماید دوماه بعد دچار خون ریزي – ریزش مو ضعف عمومی خواهد شد. چنانچه 200رنتگن جذب نماید خونریزي – ضعف عمومی شکستگی استخوان و ناتوانی جسمی عارض خواهد شد. چنانچه 500رنتگن جذب شود راه شفائی براي انسان نیست.

و اما نکته قابل توجه میزان جذب پرتوهاي مضر در افراد سیگاري بسیار بیشتر است. براساس آمارها، هر انسان سالم به طور متوسط سالانه 361 میلیون رونت (واحد سنجش میزان اشعه جذب شده توسط بدن) پرتوگیری دارد؛ در حالی که میزان پرتوگیری یک فرد سیگاری دست کم 281 میلیون رونت بیشتر است.

دسته بندی اثر آسیب های امواج الکترومغناطیسی

اثرهای برگشت پذیر مانند گرمایی که روی آهن اثر میگذارد و دماي آن را افزایش میدهد، ولی بعد از سرد شدن آهن، ماهیت آن همچنان حفظ است. اثر امواج روي بیضه در صورتی که به از بین رفتن آن منتهی نشود، از این دسته است.

اثر غیرقابل برگشت ، مانند گرمایی که روي تخم مرغ اثر میگذارد هم دما را افزایش میدهد و هم ماهیت آن را تغییر میدهد و پس از سرد شدن به وضع اول برنمیگردد. افرادی که ساعات زیادي از روز را در معرض امواج الکترومغناطیسی هستند، بیشتر دچار آسیبهاي آن میشوند.

اثرحرارتی و  اثر غیر حرارتی. آسیب حرارتی یعنی افزایش دماي سلول ها و بافت ها بدون اینکه گیرنده های حساس به دما در سطح پوست تحریک شوند. در اثر افزایش دماي بافت های بدن، تغییرات شیمیایی اي در سلول ها رخ می دهد که ممکن است باعث بروز اختلالات  نامحسوس ومحسوس و بیماري هاي گوناگونی شود. به عنوان مثال در اثر افزایش دماي بافتهاي بدن، تغییر فرآیندهاي آنزیمی، اختلال در تبادل کلسیم و تغییر رشد و تکثیر سلول ها رخ می دهد

و تمام این امواج الکترومغناطیسی که ما طی روز با آهن ها در تماسیم موجب بیماری و آسیب هایی و تشدید میگرن می شوند،میگرن یکی از ناتوان کننده ترین اختلالات پزشکی است. آنچه قابل توجه است این واقعیت است که مغز شما حتی هنگام خواب فعال است و انواع مختلفی از امواج را از محیط اطراف دریافت می کند و هرچه امواج اطراف بیشتر باشد، کیفیت خواب شما پایین تر خواهد بود و در نتیجه احتمال بهبود کاهش می یابد.

جمع بندی..

 دلکوویو به شما تجربه یک خواب راحت، با کیفیت بالا و به دور از هرگونه آسیب امواج آسیب زا را می دهد. بلاک کردن امواج مختلف از جمله امواج الکترومغناطیس یک فناوری پیشرفته و نوآورانه است که به شما امکان می دهد احساس آرامش واقعی داشته باشید و میگرن خود را به حداقل برسانید. با استفاده از دلکوویو و جایگزین کردن آنها با روش های قدیمی و سنتی می توان سردر های میگرنی را به حداقل رسانید و  این محصول شما را از تمام آسیب های الکترومغناطیسی در امان خواهد داشت.

سوالات متداول در مورد دلکوویو

دلکوویو چیست؟

محصولی با فناوری پیشرفته به منظور بلاک کردن و محافظت شما در برابر امواج الکترومغناطیسی برای بهبود سطح خواب و جلوگیری از تحریک میگرن می باشد.

چطور از دلکوویو استفاده کنیم ؟

پس از وصل کردن آداپتور به برق دلکوویو را زیر بالشت قرار می دهیم.

دلکوویو برای چه کسانی مفید است؟

برای تمام افرادی که در تماس با امواج الکترو مغناطیسی هستند به طور مثال امواج ساطع شده از تلفن همراه و همچنین افرادی که به میگرن و سردردهای میگرنی مبتلا هستند مفید می باشد.

چرا از دلکوویو استفاده می کنیم؟

دلکوویو با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا از جمله rem signal و N3 sleep تمام امواج مضر و باعث و محرک اطراف خودش را بلک می کند و باعث خواب عمیق و آسوده می شود.

دلکوویو عوارضی دارد؟

خیر با دفع امواج مگنتیک تنها باعث محافظت از شخص می شود.

دلکوویو به وسایل هوشمند از جمله گوشی همراه آسیب می زند؟

خیر چون هیچ امواج فرستنده ای ندارد و اثری روی گوشی نخواهد داشت. فقط باعث دفع امواج می شود.

8 دیدگاه

 1. آیا این دستگاه به درمان سردردهای میگرنی کمک میکنه یا فقط برای خواب راحت هست؟

  1. طبق شنیده ها این دستگاه علاوه بر درمان سردردهای میگرنی با جذب امواج مضر بهتون کمک میکنه خواب راحت و عمیقو تجربه کنید

 2. راجع به این دستگاه شنیده بودم. ممنون از مقاله خوبتون الان خیالم راحت شد …

  1. بله علاوه بر میگرن با دفع تمام امواج الکترو مغناطیسی باعث بهبود سطح کیفیت خواب شما می شود

 3. سلام. چطور میتونم این محصول را تهیه کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا